Gratis levering in afhaalpunt vanaf 40€ of bij u vanaf 49€

Be-Life Citrobiotic 100ml
De pitjes van pompelmoes bevatten bioflavonoïden en vitamine C, beide zeer nuttig vanwege de antioxiderende werking en de versterking van onze natuurlijke afweer, weerstand en vitaliteit.CitroBiotic® bevat deze nutriënten in hoge concentratie, in een mengsel van plantaardige glycerine en water, een volledig natuurlijk mengsel zonder alcohol, bewaarmiddel of pesticidesporen.
- Bevordert de weerstand van het lichaam door verstorende factoren te elimineren
- Draagt bij tot de goede werking van het immuunsysteem
- Rijk aan bioflavonoïden en vitamine C met een breedspectrum-actie
- Ook voor extern gebruik in geval van insectenbeten of -steken, voor een verzwakte huid of een schilferende hoofdhuid
| Merk | Citrobiotic | |||
|---|---|---|---|---|
| Bewaring | Omgevingstemperatuur (15°C tot 25°C) | |||
| Geneesmiddel | Nee | |||
| Eigenschappen |
| |||
| Indicatie |
| |||
| Gebruik | 15 druppels 3x/dag Buiten de maaltijden. Volgens medisch advies bij inname van geneesmiddelen en tijdens de zwangerschap. Aanbevolen dosis voor kinderen tot 10 jaar: 1 druppel per jaar/dag. | |||
| Compositie |
| |||
| Description | De pitjes van pompelmoes bevatten bioflavonoïden en vitamine C, beide zeer nuttig vanwege de antioxiderende werking en de versterking van onze natuurlijke afweer, weerstand en vitaliteit.CitroBiotic® bevat deze nutriënten in hoge concentratie, in een mengsel van plantaardige glycerine en water, een volledig natuurlijk mengsel zonder alcohol, bewaarmiddel of pesticidesporen.
| |||
| EAN code | 4028864014021 |