Advies nodig? ma - vr 9:00 - 18:00
Gratis levering in afhaalpunt vanaf 40€ of bij u vanaf 49€
Erkende apotheek
Snelle levering

Ibuprofen EG 200mg 30 Tabletten

Geneesmiddel
Op voorraad
Onze prijs € 4,95 Adviesprijs € 5,50
Ibuprofen EG 200mg 30 Tabletten is te bestellen in veelvoud van 1

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gratis levering in afhaalpunt vanaf 40€ of bij u vanaf 49€

Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.

Meer informatie
MerkEG
BewaringOmgevingstemperatuur (15°C tot 25°C)
GeneesmiddelJa
Description

Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.

Indicatie

Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.

Contra-indicaties

Wanneer mag u Ibuprofen EG niet gebruiken?

  • U bent allergisch voor ibuprofen of andere ontstekingsremmende of pijnstillende middelen met inbegrip van acetylsalicylzuur of voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
  • U heeft bepaalde ziekten van het immuunsysteem (systemische lupus erythematodes en andere collageenaandoeningen).
  • U heeft een maag-darmzweer.
  • Als u een voorgeschiedenis heeft van gastro-intestinale bloeding of doorboring, geassocieerd met NSAID-gebruik.
  • Als u ernstig nierlijden heeft.
  • U vertoont een ernstige aandoening aan de lever of het hart.
  • Gedurende het laatste trimester van de zwangerschap.
  • Bij kinderen jonger dan 12 jaar (behalve bij juveniele reumatoïde arthritis).
  • U heeft een voorgeschiedenis van astma of ademhalingsmoeilijkheden of van plotse vochtophoping in huid en slijmvliezen of huiduitslag na gebruik van pijn- en ontstekingswerende geneesmiddelen met inbegrip van acetylsalicylzuur.
Gebruik

Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar

  • Aanbevolen dosering: 1 tot 2 tabletten om de 4 tot 6 uur
  • Maximale dosering: 6 tabletten per dag

Toedieningswijze

  • Bij voorkeur nuchter of vóór de maaltijd (voor een optimale doeltreffendheid)
  • Patiënten met een gevoelige maag: tijdens de maaltijd
Compositie
  • De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen. Hiervan is 400, 600 of 800 mg aanwezig per tablet.
  • De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Dextrose monohydraat, povidon, sucrose ponopalmitaat, stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.
GTIN05400581002809